Другу сходинку п'єдесталу пошани "YONEX Estonian International" зайняв бадмінтоніст з Дніпра

0
Другу сходинку пєдесталу пошани YONEX Estonian International зайняв бадмінтоніст з Дніпра
бадмінтоніст Данило Боснюк

Міжнародний турнір проходив з 11 по 15 січня у місті Таллінн (Естонія). Дніпрянин Данило Боснюк став срібним призером змагань.

Дніпровський бадмінтоніст Данило Боснюк зійшов на другу сходинку п'єдесталу пошани на міжнародному турнірі "YONEX Estonian International" у Таллінні, який проходив з 11 по 15 січня. Про це повідомив голова Дніпровської обласної ради Микола Лукашук у своєму телеграм каналі.

Міжнародний турнір "YONEX Estonian International" відкривав Європейський цикл-2024 та входив до олімпійської кваліфікації на Олімпійські Ігри у Парижі. На змаганнях 23-річний дніпрянин Данило Боснюк вихованець школи вищої спортивної майстерності Дніпровської обласної ради став срібним призером. Бадмінтоніст обійшов суперників з Франції, Ізраїлю і Данії, поступившись першим місцем у фіналі другій ракетці турніру Йоакіму Олдорффу з Фінляндії.

Микола Лукашук привітав спортсмена та його тренерів з нагородою та побажав успіхів та нових досягнень на наступних змаганнях. Видання DniproToday приєднується до привітань та бажає успіхів у наступних змаганнях.

YONEX Estonian International: другу сходинку зайняв дніпрянин

Estonian International - Естонський міжнародний турнір з бадмінтону він проходить у в Естонії з 2004 року і, таким чином, є одним із останніх міжнародних турнірів з бадмінтону в світі.