Дніпрянка Єлизавета Литвиненко здобула бронзу на Austria Grand Prix 2024

0
Єлизавета Литвиненко

У півфіналі дніпрянка поступилась чемпіонці світу з Франції, але в бронзовому фіналі здолала бельгійку Вікі Вершаере, заробивши дві оцінки “ваза-арі”.

Дзюдоїстка з Дніпровщини Єлизавета Литвиненко виборола бронзову медаль на престижному міжнародному турнірі Austria Grand Prix 2024. Змагання проходили в місті Лінц (Австрія) та зібрали 528 спортсменів з 78 країн світу. Про це повідомив голова Дніпровської обласної ради Микола Лукашук.

Єлизавета Литвиненко виступала у ваговій категорії до 78 кг. Вона впевнено провела 4 поєдинки, здолавши представниць Бразилії, Нідерландів та Бельгії. У півфіналі дніпрянка поступилась чемпіонці світу з Франції, але в бронзовому фіналі здолала бельгійку Вікі Вершаере, заробивши дві оцінки “ваза-арі”.

Це вже друга медаль Литвиненко в новому, олімпійському сезоні. В лютому вона взяла також бронзу на Великому Шоломі в Баку. Дніпрянка знаходиться в зоні олімпійської кваліфікації і з кожною медаллю закріплює свої позиції у боротьбі за ліцензію. Загалом на Austria Grand Prix 2024 збірна України завоювала 1 срібну та 3 бронзові медалі. Серед них і Єлизавета Литвиненко з Дніпровщини.

Такий успіх – вагомий результат наполегливої праці та неабиякого таланту спортсменки. Без сумніву, Єлизавета Литвиненко – яскрава зірка українського дзюдо, і попереду в неї багато перемог. Вітаємо Єлизавету Литвиненко з черговою перемогою! Її успіх – це натхнення для всіх спортсменів України та чергове підтвердження сили духу нашої держави.