Дніпрянин Михайло Кохан здобуває золото на Кубку Європи з метань

0
Михайло Кохан

Під час змагань Кохану довелося протистояти досвідченим атлетам. Головним суперником став угорський метальник Бенце Халаш.

Україна святкує перемогу на міжнародній арені! Михайло Кохан, 23-річний спортсмен з Дніпровщини, став чемпіоном Кубка Європи з метання молота. Змагання відбулися в португальській Лейрії, і саме Кохан приніс Україні першу медаль на цьому турнірі. Про це повідомив голова Дніпровської обласної ради Микола Лукашук.

Кохан - далеко не новачок у світі метання молота. До цього він тричі поспіль здобував золото на юніорському Кубку Європи. Але цього разу він вперше виступав на дорослому рівні і одразу ж підкорив п'єдестал, показавши вражаючий результат - 78.13 метрів. Цей кидок став його особистим рекордом сезону.

Тріумф Кохана - яскравий спалах на спортивному небосхилі України. Він є свідченням того, що наші спортсмени, долаючи труднощі, продовжують наполегливо тренуватися та досягати видатних результатів. Це особливо цінно в непростий для країни час.

Під час змагань Кохану довелося протистояти досвідченим атлетам. Головним суперником став угорський метальник Бенце Халаш, який також показав високий результат (76.22 м). Але в останній спробі Кохан зумів збільшити свій показник і закріпити лідерство.

Суперниники Дніпровського спортсмена

• Михайло Кохан (Україна) — 78.13 метра
  • Бенце Халаш (Угорщина) — 76.22 м
  • Крістос Франтцескакіс (Греція) — 74.96 м

Винання NikopolToday від щирого серця вітає Михайла з блискучою перемогою на Кубку Європи з метання молота! Ваше золото - це не просто особистий тріумф, це справжня гордість для всієї України.