Ірландія - Україна 0:1. Українське представництво з футболу здобуло перемогу в Лізі націй і тепер їде в Лодз

0
Ірландія - Україна 0:1

Збірна України розпочала Лігу націй з виїзної перемоги над Ірландією з рахунком 1:0. Віктор Циганков, який вийшов на поле з лави запасних, віддав їй три очки. Таким чином вона компенсувала відсутність просування на чемпіонат світу.

Чотири дні тому українці були за крок до чемпіонату світу. Однак у вирішальній грі плей-офф вони поступилися Уельсу. Зустріч з Ірландією була лише третім офіційним матчем після збройного нападу Росії. Вони заслужено перемогли в Дубліні, взяли верх із самого початку. За кілька хвилин до перерви після феноменального удару Тараса Качарба м’яч потрапив у ворота ірландців, але арбітри побачили в цій дії офсайд.

У другому таймі ми побачили Джипсі на полі, і вже через три хвилини після поновлення гри цей гравець досить щасливо переміг ірландського голкіпера. Хрест з правого боку поля жоден гравець не перетинав у зоні пасу і після відскоку від землі впав у ворота. Україна - Вірменія у Лодзі У другій грі цієї групи Шотландія вдома розгромила Вірменію з рахунком 2:0.

У наступній грі Україна зіграє з Вірменією. Зустріч відбудеться на стадіоні ŁKS у Лодзі. Удома шотландці зустрінуться з ірландцями.