Здобутки спортсменів з Дніпра та області

0
Спортсмени з Дніпра та Дніпровщині

У різних видах спорту завоювали понад 150 медалей.

Цього тижня проведено  9 всеукраїнських та 3 міжнародних чемпіонатів. Спортсмени з Дніпра та області вибороли понад 150 медалей, з них 41 – золота. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Багато нагород здобули в академічному веслуванні. Відзначилися також у настільному тенісі, легкій атлетиці, шахах.

Посадовець  написав: "Маємо призові місця на міжнародних першостях – Турнірі з вільної боротьби та етапі змагань з легкої атлетики World Athletics Continental Tour Bronze".

Чимало здобутків на євпропейських змаганнях. Там вибороли два  "срібла" та дві "бронзи" на Чемпіонаті Європи зі скелелазіння серед юніорів та молоді вибороли Дар'я Ткачова, Ярослав Сумєнкін, Оксана Бурова і Аліна Щигарєва.