Спортсменки з Дніпра отримали перемогу на Чемпіонаті України з гімнастики

0
Дніпровські гімнастки

Це Вихованки дніпровської спортивної школи олімпійського резерву з художньої гімнастики здобули перемоги та призові місця на чемпіонаті України серед дорослих та юніорів.

З 26 по 30 червня 2023 року проходив чемпіонат України з художньої гімнастики. Серед учасників всього 400 спортсменок. 36 гімнасток з Дніпра.

За результатами змагань серед юніорів чемпіонками стали: Марта Ширіпова у вправах з м`ячем, Варвара Чубарова — у вправах зі стрічкою. Другі місця посіли Таїсія Редька (фінал стрічка) і Тетяна Херсонська (фінал булави), "бронзовою" призеркою у вправах зі скакалкою стала Вероніка Ємцова.

Тетяна Херсонська та Таїсія Редька у командному заліку (багатоборство) стали другими. Юлія Краснобрижа, Арина Смірнова і Дар`я Єфіменко у групових вправах (фінал 5 м’ячів) вибороли "бронзу".

Серед дорослих у групових вправах третє місце (фінал обруч) посіли Яна Глевенко, Софія Галіздра, Анна Донцова, Дарина Калініна, Софія Головань. Бронзові нагороди (фінал 3 стрічки 2 м’яча) також у Любові Козакової, Даніели Чебатарьової, Маргарити Кулібаби, Катерини Губкіної та Евеліни Фролової