Софія Науменко отримала перемогу на ЧС з вітрильного спорту

0
Софія Науменко

У неолімпійському класі «RS Aero 6» дніпрянка виборола «золото». Змагання тривали в Італії з 26 до 30 липня.

Софія Науменко – яхтсменка з Дніпра гідно представила рідне місто та Україну! Вона завоювала 1 місце серед жінок в Чемпіонаті Світу з вітрильного спорту.

У неолімпійському класі «RS Aero 6» вона виборола «золото». Змагання тривали в Італії з 26 до 30 липня. Інформацію повідомили на сторінці Дніпровського яхт-клубу «Січ».

У загальному заліку на Чемпіонаті дніпровська спортсменка посіла 3 місце. Спортсменку привітав голова Дніпровської ОВА, Сергій Лисак. Софія була єдиною представницею України на цих змаганнях.

Всього було 40 учасників. Попереду у спортсменки світовий турнір, під час якого у неї з'явиться можливість здобути путівку на Олімпійські ігри - 2024.