Дніпрянка Анна Бутурлим перемогла на Кубку України з жиму лежачи

0
Анна Батурлим

Майстриня спорту міжнародного класу з пауерліфтингу посіла перше місце з класичного жиму в категорії до 57 кілограм з результатом 90 кг.

У період з 21 по 25 вересня 2023 року в Коломиї Івано-Франківської області проходили змагання з важкої атлетики.

Вони є відбірковими на чемпіонат світу 2024 року, що проходитиме в США.

Дніпрянка Анна Бутурлим перемогла на Кубку України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи.
За повідомленням, майстриня спорту міжнародного класу з пауерліфтингу посіла перше місце з класичного жиму в категорії до 57 кілограм з результатом 90 кг.

Також команда Дніпропетровської області стала першою з жиму лежачи в категорії до 57 кілограм з результатом 130 кілограм посіла перше місце в абсолютній першості серед жінок та третю сходинку в командному заліку з класичного жиму лежачи.

Видання DniproToday вітає спортсменів та їх тренерів з високими досягненнями та бажає подальших звершень.