Дніпряни вибороли перемогу у Житомирян в додатковий час

0
Дніпро-1

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь команди Дніпро-1.

Спортивний клуб "Дніпро-1" сьогодні 6 серпня зіграв свій перший матч на новому чемпіонаті України, який відбувся на стадіоні "Авангард" в Ужгороді. Дніпряни вибороли перемогу у супротивника "Полісся" (Житомир) із рахунком 2:1. Про це повідомили на сайті спортивного клубу "Дніпро-1".

На початку матчу спортклубівці ледве не підловили житомирців – Третьяков перехопив необачну передачу Чоботенка і завдавав удар вже у межах карного майданчику, але пробив він прямо у воротаря.

Красива комбінація у Дніпрян пройшла на 18-й хвилині, але Рубчинський впав у карному майданчику трохи заплутавшись у м’ячі. Житомирян залишилося у меншості до середини першого тайму через те, що Кушніренко у дуже грубому підкаті зрубав Бланко і отримав пряму червону картку.

Рахунок могли відкрити "Полісся" на 32-й хвилині зустрічі - Макуана вийшов сам на сам із Кінарейкіни і зумів перекинути м’яч через голкіпера, але Сарапій встиг вибити м’яч з порожніх воріт.

На 58-й хвилині Мірошніченко поцілив під поперечину зі штрафного, але Кудрик відбив м’яч на черговий кутовий.

62-й хвилині: Бланко красиво обіграв суперника на правому фланзі, дійшов до лицевої лінії і віддав пас до лінії карного майданчику, а там Рубчинський зробив ідеальне скидання під удар Піхальонку і капітан дніпрян потужним ударом низом відкриває рахунок.

На 70-й хвилині Даніель міг відзначитись голом, але Кудрик відбив удар з близької відстані на десятий кутовий спортклубівців у грі, після подачі якого неточний удар завдав Сваток.

На 81-й хвилині Янаков завдав потужний удар з відскоком від газону, і Кінарейкін відбив м’яч перед собою і добре, що на допомогу прийшли захисники, котрі вибили сферу на кутовий.

Після чергового штрафного, який виконав Янаков м’яч влучає у руку Когута, котрий стояв у стінці – пенальті, котрий чітко реалізував все той же Янаков. Рахунок стає 1:1.

Бабенко у компенсований арбітром час завдав потужний удар метрів з 30-ти, і з цим пострілом Кудрик впоратися не зумів. Рахунок 2:1 на користь Дніпрян.

Інформація взята з сайту Спортивного клубу "Дніпро-1"

Видання DniproToday вітає всіх учасників команди з перемогою.