Анна Рижикова, спортсменка з Дніпра виборола олімпійську ліцензію

0
Скриншот з відео зі змагань.

Українська четвірка фінішувала у числі перших двох у своєму забігу. Це і допомогло їм здобути ліцензію.

Чудова новина з Багам! На Чемпіонаті світу з естафет, який проходив 28-29 квітня, дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова здобула ліцензію на Олімпійські ігри 2024 року.

Як повідомляє Дніпровська обласна рада, сьогодні вранці, о 4 годині за київським часом, вихованка школи вищої спортивної майстерності Дніпропетровської обласної ради бігла у складі змішаної естафетної команди 4х400 метрів. Українська четвірка фінішувала у числі перших двох у своєму забігу, що й допомогло їм здобути очікувану олімпійську ліцензію.

Вітаємо нашу спортсменку Анну Рижикову, її тренерів та обласну федерацію легкої атлетики з цим блискучим результатом! Це ще одне свідчення високого рівня підготовки українських легкоатлетів та їхньої готовності до найсерйозніших змагань. Бажаємо Анні успіхів на Олімпіаді та нових перемог!

Нагадуємо, це не єдине досягнення наших спортсменів. Нещодавно ми писали про легкоатлетів з Дніпровщини, які привезли зі Всеукраїнських змагань 20 медалей.