Краків. Українка перемогла на престижному вуличному забігу

0
Краків - це Україна

Минулих вихідних відбувся 13-кілометровий забіг вулицями Кракова Bieg Trzech Kopców (Забіг трьох курганів). Його лідеркою з-поміж жінок стала громадянка України Вікторія Калюжна, яка подолала.

Минулих вихідних відбувся 13-кілометровий забіг вулицями Кракова Bieg Trzech Kopców ("Забіг трьох курганів"). Його лідеркою з-поміж жінок стала громадянка України Вікторія Калюжна, яка подолала дистанцію з приголомшвилим результатом.

15. Bieg Trzech Kopców: найкращими стали українка і кенієць

У жіночій класифікації "Забігу трьох курганів" перше місце серед жінок посіла українка Вікторія Калюжна, яка подолала дистанцію за 47 хвилин 21 секунду. Завдяки такому результату вона випередила чемпіонку Європи з марафону, польку Олександру Лісовську — та фінішувала з результатом 48 хвилин 43 секунди. Третє місце дісталося українці Валентині Верецькій, яка рік тому була другою в цьому забігу. Вона закінчила дистанцію за 49 хвилин 49 секунд.

Титул міжнародного чемпіона Кракова з гірського бігу серед чоловіків здобув кенієць Давид Кіпроно Метто — він подолав 13-кілометровий маршрут, що з’єднує три краківські кургани, за 40 хвилин 57 секунд. Це вдруге він виявився найкращим у заходах цьогорічної Королівської бігової тріади — навесні він уже тріумфував на 19-му марафоні Cracovia.

Друге місце серед чоловіків посів переможець такого ж забігу у 2018 та 2019 роках Томаш Грицько (його час — 41:35), а третім став чинний віце-чемпіон Польщі з півмарафону Матеуш Качор (час 41:44).

З нагоди ювілейного, 15-го, проведення заходу нагороди також отримали учасники, які прибули до фінішу 15-ми. Серед жінок це була Магдалена Ортил, а серед чоловіків — Лукаш Севійол. На етапі також відзначили учасників усіх попередніх "Забігів трьох курганів" — Анджея Лаховського, Марчіна Томчика, Ярослава Куча, Конрада Грицко, Богуслава Каліцінського та Едварда Вьорека.

Також ми розповідали, що Ілон Маск спробував виправдатись за твіти, які обурили українців в усьому світі.