Дніпрянка завоювала срібло

0

21-річна дзюдоїстка з Дніпра Руслана Булавіна виборола срібну медаль молодіжного чемпіонату Європи U23.

21-річна дзюдоїстка з Дніпра Руслана Булавіна виборола срібну медаль молодіжного чемпіонату Європи U23. Новину повідомили на сторінці  Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Дніпрянка змагалася у категорії понад 78 кг. У фіналі вона протистояла турчанці Гілат Озтурк, намагалася нав`язати їй свою боротьбу, але пропустила два кидки.

Змагання проходили у Сараєво (Боснія та Герцеговина), у них взяли участь 300 спортсменів із 40 країн світу.

Збірна України, у складі якої виступала Руслана Булавіна, також посіла підсумкове п`яте місце у змішаному командному турнірі.